Partneři

Reklama - odkazy

 

Investiční stříbro

Nakupte investiční stříbro a další drahé kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Kvalitní vířivky od předních světových výrobců


Interiérové dveře


Dodavatel náhradního plnění

Odeberte služby od úklidové a bezpečnostní agentury D.I.SEVEN SERVICE v dostatečné výši a náhradní plnění povinného podílu máte vyřešeno!


Vestavěné skříně Komandor

Úsporné a stylové řešení do vašeho bytu nabízí vestavěné skříně Komandor.


Vestavěné skříně Praha

Výroba vestavěné skříně Praha na profesionální úrovni s širokou paletou barev a dekorů.


Kvalitní služby pro náhradní plnění 

Odběrem služeb pro náhradní plnění nejen splníte zákonný požadavek na počet zaměstnaných osob se zdravotním postižením, získáte i kvalitní služby od profesionálů.


Vysoce kvalitní štěrk či kačírek můžete použít například pod zámkovou dlažbu.


Kvalitní betonové podlahy

Naše betonové podlahy tvoří pevný povrch s vysokou odolností vůči mechanickému poškození.


Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti Elan-interior, která udává světové trendy.


Vestavěné skříně na míru vyřeší problém v každém atypickém interiéru.


Provádíme stěhování kanceláří, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.

Francouzské ložnice

02.12.13

Francouzi jsou synonymem s láskou, tak je samozřejmé, že francouzský nábytek do ložnice se vám, že některé "je ne sais quoi" a pomohou vytvořit romantickou atmosféru jste vždy snili - více než kterýkoli jiný styl nábytku. Krásný francouzský styl ložnicový nábytek můžete nastavit idylické scény pro holčičí rozmazlování nocí nebo tvoří perfektní kulisu pro šampaňského a jahody živenou večer s vaší milované.

Okouzlující ložnice není jen pro spaní v, to by mělo být místo pro odpočinek, relaxaci a zkrášlení sebe sama. Tak moc toužil po interiérový design magazín vzhled může být vytvořen pomocí chytře koordinovaný soubor francouzské ložnicového nábytku, nebo jednoduše zneužity jeden nebo dva nádherné prohlášení skladby jako ozdobným francouzského zrcadla, impozantní skříni nebo nádherné chaise longue. Budete samozřejmě potřebovat ložnici dostatečně velký, aby ubytovat větší z těchto položek! Tento žánr nábytku může být doplněno klasickými starožitností nebo dokonce retro doplňky - to je krása francouzského nábytku ve stylu ložnice, je to univerzální, skutečně okouzlující a funkční. Koneckonců, ložnice se být praktická příliš.

Francouzské ložnice

Jakmile jste si vybrali a našli perfektní místo pro vaše fokální bod kousky, pak můžete začít stavět na tomto elegantním rámci francouzského ložnicového nábytku, dokud nebudete spokojeni s konečným výsledkem. Jen udržet vrstvení, přidávat další příslušenství a francouzské akcenty - možná některé bytový textil, Chintzy-porcelán a sklo, nebo zvolit extravagantní lustr pro některé typické francouzské bohatství.

K dispozici je nepřeberné množství dalších menších, ale v žádném případě zanedbatelné, kusy francouzském stylu nábytku jsou k dispozici; mimořádné ložnice židle, okázale zdobené hedvábnou nebo sametovou hodu, pár krásných zlatem pozlacené nočními stolky, cheval stojící zrcadlo nebo Klasická francouzská postel-end stolička s damask zapnul čalouněním. Budete schopni najít bílé nebo krémové francouzský nábytek do ložnice docela snadno, které mohou být smíšené a uzavřeno buď zlaté zlacené, francouzské šedé, černé nebo dokonce vápno-prané končí. Možnosti jsou nekonečné, takže si hledání a začít hledat pro Vámi vybraný kusů - můžete si být jisti, že budou rychle stane vaším velmi oblíbené kusy nábytku!

Především, vezměte si čas, aby pečlivě vybrat každý kus francouzského nábytku ve stylu ložnice - některé položky mohou být docela investice, ale stojí za každý cent. Není žádný spěch k vytvoření této klidné útočiště - to se může snadno proměnit váš nový koníček, i když poněkud luxusní jeden!