Partneři

Reklama - odkazy

 

Investiční stříbro

Nakupte investiční stříbro a další drahé kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Kvalitní vířivky od předních světových výrobců


Interiérové dveře


Dodavatel náhradního plnění

Odeberte služby od úklidové a bezpečnostní agentury D.I.SEVEN SERVICE v dostatečné výši a náhradní plnění povinného podílu máte vyřešeno!


Vestavěné skříně Komandor

Úsporné a stylové řešení do vašeho bytu nabízí vestavěné skříně Komandor.


Vestavěné skříně Praha

Výroba vestavěné skříně Praha na profesionální úrovni s širokou paletou barev a dekorů.


Kvalitní služby pro náhradní plnění 

Odběrem služeb pro náhradní plnění nejen splníte zákonný požadavek na počet zaměstnaných osob se zdravotním postižením, získáte i kvalitní služby od profesionálů.


Vysoce kvalitní štěrk či kačírek můžete použít například pod zámkovou dlažbu.


Kvalitní betonové podlahy

Naše betonové podlahy tvoří pevný povrch s vysokou odolností vůči mechanickému poškození.


Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti Elan-interior, která udává světové trendy.


Vestavěné skříně na míru vyřeší problém v každém atypickém interiéru.


Provádíme stěhování kanceláří, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.

Ložnice

Výhody vestavěných skříní v ložnici

Výhody vestavěných skříní v ložnici

06.12.13

Uvažujete vystrojení ložnici v Dorsetu nebo Hampshire doma? Snažíte se rozhodnout mezi volně stojící a vestavěnou skříní do ložnice? Pokud jste pak zde je několik důvodů, proč vybavená ložnice nábytek je lepší volbou. Ukážeme Vám, proč zvolit do interiéru zrovna vestavěné skříně .

Unikátní ložnicový nábytek znamená kvalitu a něco navíc pro Vás

Unikátní ložnicový nábytek znamená kvalitu a něco navíc pro Vás

03.12.13

Ty jsou zaručeny najít perfektní, styl,vzhled a pocit, že bude odrážet vaši osobnost, když si koupíte jedinečné skříně na míru do Vaší ložnice. Stejně jako zbytek vašeho domova vaší ložnice musí být perfektní atmosféra a nálada, která bude vyhovovat ve všech směrech. Nebylo by úžasné najít perfektní kolekci, která je vlastní chuti? Také s více než dost úložného prostoru je definitivní přínos. Od roku 2010 zajišťujeme aerotaxi - služby privátní a obchodní dopravy.

Francouzské ložnice

Francouzské ložnice

02.12.13

Francouzi jsou synonymem s láskou, tak je samozřejmé, že francouzský nábytek do ložnice se vám, že některé "je ne sais quoi" a pomohou vytvořit romantickou atmosféru jste vždy snili - více než kterýkoli jiný styl nábytku. Krásný francouzský styl ložnicový nábytek můžete nastavit idylické scény pro holčičí rozmazlování nocí nebo tvoří perfektní kulisu pro šampaňského a jahody živenou večer s vaší milované.