Partneři

Reklama - odkazy

 

Investiční stříbro

Nakupte investiční stříbro a další drahé kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Kvalitní vířivky od předních světových výrobců


Interiérové dveře


Dodavatel náhradního plnění

Odeberte služby od úklidové a bezpečnostní agentury D.I.SEVEN SERVICE v dostatečné výši a náhradní plnění povinného podílu máte vyřešeno!


Vestavěné skříně Komandor

Úsporné a stylové řešení do vašeho bytu nabízí vestavěné skříně Komandor.


Vestavěné skříně Praha

Výroba vestavěné skříně Praha na profesionální úrovni s širokou paletou barev a dekorů.


Kvalitní služby pro náhradní plnění 

Odběrem služeb pro náhradní plnění nejen splníte zákonný požadavek na počet zaměstnaných osob se zdravotním postižením, získáte i kvalitní služby od profesionálů.


Vysoce kvalitní štěrk či kačírek můžete použít například pod zámkovou dlažbu.


Kvalitní betonové podlahy

Naše betonové podlahy tvoří pevný povrch s vysokou odolností vůči mechanickému poškození.


Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti Elan-interior, která udává světové trendy.


Vestavěné skříně na míru vyřeší problém v každém atypickém interiéru.


Provádíme stěhování kanceláří, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.

Dětské pokoje

4 zajímavé tipy na nákup nábytku do dětského pokoje

4 zajímavé tipy na nákup nábytku do dětského pokoje

13.01.14

Dětské pokoje by měla být chladná a funky zatímco současně praktické. Obtížné mix Možná, ale když hledáte vestavěné šatní skříně on-line, se vyplatí vědět, co si chcete koupit. Existuje mnoho lidí, kteří najdou to velmi obtížné, aby poskytl pokoje svých dětí, takže by se neměli cítit v tom sami. V případě, že místnost zařízená jako dospělého pokoj by? Utužte svůj pracovní kolektiv! Zaručenou metodou je teambuilding, dobré vztahy na pracovišti zvyšují efektivitu. Chcete-li pomoci s rozhodováním, jak zařídit místnost tam jsou 4 tipy, které můžete mít na paměti.

Organizování pokojů Vašich dětí - Praktické tipy

Organizování pokojů Vašich dětí - Praktické tipy

02.01.14

Bez ohledu na to, jak dobře si udržet váš domov organizované a v pořádku, bude stále jedna oblast vašeho domu, které nemůžete ovládat. To je pokoj vašich dětí. Organizování dětském pokoji bude často největší problém se setkáte, pokud jde o domácí vedení. Kromě přijít s nejlepšími skříněmi umístění a podobně, je také nutné, aby si své děti zapojené, aby mohli udržet čistý prostor laminátová podlaha organizovaný bez vaší pomoci. Pro vaše psí miláčky doporučujeme pouze kvalitní krmivo pro psy. Nakupujte v bezedné misce. Zde je několik užitečných tipů, které vám mohou pomoci, a vaše malé děti, aby se mohli začít.

Wall art v dětském pokoji

Wall art v dětském pokoji

15.11.13

Bez ohledu na to, jak dobře zařízené, zařízený, nebo zdobené, žádný prostor je opravdu kompletní bez dotyku umění.A to znamená, že školka není výjimkou. Dětská stěna umění přijde doslova v desítkách různých stylů-a cenových relacích.